Andrea Březinová
bemer, měření, masáže, tejpování, zdravotní cvičení
+420 605 886 896
andrea@fyziobalance.cz
05254132
Andrea je hlava a srdce našeho centra. Několik let se s úspěchem věnuje své vlastní praxi. K oboru masérských, regeneračních a rekondičních služeb se dostala po několikaleté zkušenosti ve vedoucí pozici u sociální organizace poskytující terénní pečovatelské služby. Tato zkušenost jí zásadně změnila pohled na prevenci a péči o tělo nejen u seniorů. Doplnila si vzdělání a po úspěšném absolvování rekvalifikačních kurzů založila svůj první projekt pod názvem Natur.Pro ABR. Tento projekt jí pomohl nastartovat samostatné podnikání v oblasti prevence, masáží a zdravotního cvičení. V tomto období se stala manažerkou společnosti Bemer Int. Ag. na pozici Group Leader, jako první v ČR. V současné době je na pozici Team Managera.
Se získanými zkušenostmi a rozvojem péče o zákazníky nyní založila FyzioBalance Centrum.
Specializuje se na vybrané masérské techniky, tejpování, zdravotní cvičení a fyzikálně cévní stimulaci Bemer.
Dosažené vzdělání, rekvalifikace a kurzy
Masérské kurzy
Romana Vykoukalová
bemer, měření, tejpování, doplňky stravy
+420 732 603 385
romana@fyziobalance.cz
08166773
Romana je veselé povahy a její úsměv Vám rozzáří den a pro Vaše zdraví udělá maximum. Vystudovala střední zdravotnickou školu a 6 let působila na gynekologicko-porodnickém oddělení. Nyní působí na soukromé klinice plastické chirurgie v Liberci.
Prošla kurzem poradenství pro výživu a doplňky stravy u Prof.MUDr. Jaromíra Astla, CSc od té doby se zabývá poradenstvím doplňků stravy a jejich úlohou pro udržení zdraví člověka v součinnosti s diagnostikou TANITA. Návazně na to si doplnila svou praxi o tejpování a fyzikálně cévní stimulaci Bemer, která je řešením pro vitalitu, optimalizaci zdraví a mikrocirkulaci.
Také se zaměřuje na péči o aktivní sportovce v oblasti prevence úrazů a zlepšení fyzické výkonnosti.
Specializuje se na photoplethysmographické měření průchodnosti cév přístrojem MaxPuls Medicore, cévní fyzikostimulaci Bemer a diagnostiku TANITA.
Ve FyzioBalance Centru působí externě, osobní kontakt na adrese: Varšavská 439, Horní Hanychov, Liberec 19. Nebo lze domluvit schůzku v pohodlí Vašeho domova.
Podpora zdraví