Preventivní program - Zdravé cévy

Máme pro Vás jedinečný ucelený koncept pro prevenci a udržení zdraví Vaší cévní soustavy.

Ucelený koncept stojí na 3 základních pilířích
1
Přístroj na měření stavu cév a zhodnocení stresu v organismu: MAX PULSE MEDICOR
Změříme průchodnost Vašich cév, zjistíme míru zatížení stresem a jak je tím ovlivněna cévní soustava.
2
Lékařská technologie upravující pravidelné stahy cévní stěny a zajišťující průchodnost cév menších než 500 mikrometrů: BEMER
11x aplikace na optimalizaci vazomoce (pravidelných stahů cévní stěny). Optimalizace průtoku krve v celém cévním systému v průměru o cca 30%. Zvýšení využití kyslíku ve tkáních rovněž o cca 30%.
3
Ověřené kvalitní doplňky stravy – Aloe Vera Gel, Omega 3 a další
Po optimalizaci mikrocirkulace má smysl zařadit kvalitní doplňky stravy, které mohou podpořit srdečně cévní soustavu. Osobně pracujeme s Aloe Vera Gely od firmy LR, dále s Omegou 3 od firmy LR a NUTRILITE.
UVEDENÁ MĚŘENÍ A DOPORUČENÍ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NENAHRAZUJÍ LÉKAŘSKÁ VYŠETŘENÍ
Proč je důležité věnovat se prevenci a zdraví cévního systému
1
Co ovlivňují zdravé cévy
Přísun kyslíku i mikroživin do tkání a zároveň odvod odpadních látek metabolismu. Aby tento systém mohl pracovat je funkční mikrocirkulace zásadní! Předcházíme tím nejenom kardiovaskulárním chorobám, ale i mnoha dalším onemocněním.

2
Na co mají funkční mikrocévy vliv

3
Prevence před vážnými nemocemi
Lékařská věda zná v současné době přibližně 45 000 různých nemocí. Věděli jste, že cca 80% z nich má přímou souvislost se špatně fungující mikrocirkulací? Když už se vážná nemoc objeví, soustředíme se na její příznaky, nevidíme pod "povrch". Léky ovlivňujeme jen špičku ledovce. Nemoc se může vyvíjet i několik let, než se objeví v plné síle.

ZAPOJTE SE DO NAŠEHO PREVENTIVNÍHO PROGRAMU ZDRAVÉ CÉVY
1
Měření MAX PULSE MEDICORE
900,- Kč ... vstupní měření Max Pulse – jednorázově + konzultace
2
Měření MAX PULSE MEDICORE + BEMER
400,- Kč ... vstupní měření Max Pulse + konzultace
300,- Kč ... kontrolní měření Max Pulse + konzultace
4 000,- Kč ... 11x aplikace Bemer
3
Měření MAX PULSE MEDICORE + BEMER + DOPLŇKY STRAVY
zdarma ... vstupní měření Max Pulse + konzultace
zdarma ... kontrolní měření Max Pulse + konzultace
4 000,- Kč ... 11x aplikace Bemer
dle ceníku ... vybrané doplňky stravy (minimálně v hodnotě 1 000,- Kč)

Zdravotní cvičení - léčebný tělocvik

... cvičením proti bolesti - cvičením ke zdraví ...

Specializujeme se na klienty 50+ s bolestmi zad a ostatního pohybového aparátu, na klienty dlouhodobě nemocné nebo v rekonvalescenci. Cvičím i s mladšími klienty, kteří mají zájem aktivně podpořit své zdraví. Je mnoho zdravotních cvičení, ALE není cvičení jako cvičení.

Zaměřeno na
1
Břišní svalstvo a celkově na HSSP (hluboký stabilizační systém páteře)
2
Bederní páteř, zádové svalstvo
3
Krční a hrudní páteř
4
Kyčelní kloub, posilování dna pánevního
5
Ramenní kloub a procvičování paže a ruky
6
Dolní končetiny, kolena, hlezna a plosky nohou
7
Rovnovážná cvičení
8
Posilovací cvičení
Individuální pravidelné zdravotní cvičení pro chronicky nemocné nebo po dlouhodobé hospitalizaci v domácnosti klienta - plynulé navázání na rehabilitační péči. Nebo individuální (max. 2 osoby) pravidelné zdravotní cvičení v našich prostorech (cvičení na lůžku, na židli, na zemi). Zajišťujeme pravidelné skupinové cvičení pro kluby seniorů, pracovní kolektivy apod. max do 12 cvičenců.
Cvičení je velmi vhodné i pro klienty s endoprotézami kyčelních a kolenních kloubů. Doporučeno pro diabetiky i kardiaky. Cvičení je vedené s ohledem na zdravotní stav každého cvičence a je vždy přizpůsobeno jeho osobním možnostem a fyzické kondici. V kombinaci s BEMER terapií dosahují klienti velkých pokroků. Kombinace cvičení a BEMER terapie není nutná, ale je velice účinná.
Metodika cvičení je zaštítěna neziskovou organizací s celostátním působením Senior Fitnes z.s., Praha v čele s MUDr. M. Matoušem.
Cvičení není hrazeno z veřejného zdravotního pojištění. Pojišťovny mají programy pro své pojištěnce nazvané např. Zdravá rodina, Dospělý, Dítě, Student. V těchto programech je možné 1x ročně zažádat o příspěvek. V mnoha pojišťovnách lze čerpat z programů kombinovaně. Zjistěte si podmínky čerpání u své pojišťovny.
Cena
Individuální lekce 500,- Kč za 45 min.