Můj život před Bemerem a s Bemerem

Můj život před Bemerem a s Bemerem

30.01.2023

Před tím, než jsem poznala Andreu a Bemer byly každoročním pravidlem zablokovaná záda, tak že jsem chodila v předklonu a nemohla se narovnat. Lékaři to řešili různě, někdy infúze proti bolesti nebo různé rehabilitace. Vždy to na nějaký čas pomohlo, ale za půl roku až tři čtvrtě to přišlo zase.

Zablokování zad vždy při nadměrné námaze ( odhazování sněhu, kopání rýčem, zvedání těžkých stolů,..). A pak nám byl seslán dar v podobě druhého těhotenství. To už bude více jak 2 roky. Někdy okolo 4. měsíce jsem si opět zablokovala záda a co nyní? S těhotnou ženou nechce nikdo moc hýbat, natož nějaké utišující léky. Přes naší společnou známou jsem poznala Tebe, Tvé zlaté srdce, ruce a Bemer. Ty jsi mi věnovala každotýdenní péči v podobě masáže a bylinek, které mi vždy s Bemerem pomohly od bolestí.

Bemer byl neskutečný. Začala jsem používat 3-5 x denně terapii. Střídáním programu 3+ a intenzity 7+, obojí do pásu. V podložce jsem měla bazální program. Moc mi kombinace rukou Andrey a Bemeru pomohla a bolesti zad byly minimální. Díky této pomoci jsem mohla v klidu donosit dceru až k porodu. Porod byl rychlý, bolest zad veliká (7/2021).

Ale po příchodu domů z porodnice, jsem opět používala Bemer, a to v pásu na záda ve stejných intenzitách jako před porodem a rychle bolest zad ustala. Na rány po porodu v intimních oblastech jsem používala světlo - bod - 3x denně, neskutečně rychle jsem se zahojila.

Nyní je dceři 1,5 roku. Žádné zablokování zad již neznám. Každý den si dávám terapii do pásu 2-3x denně. Bolesti zad skoro žádné. Pokud nějaká malá bolest po námaze přijde, tak stačí 1-2x za sebou terapie do pásu a je mi hej.

Na závěr velké díky Andree a přístroji Bemer.