Povídání o mikrocirkulaci a Bemer terapii ON-LINE

Povídání o mikrocirkulaci a Bemer terapii ON-LINE

29.03.2020

V této složité době, kdy mnoho z nás je zavřeno doma a možná na tom není psychicky nejlépe jsme společně s vedením fi Bemer Int. Ag. a a centrálou pro východní Evropu Bemer MedicintechnikaKft. v Budapešti pro vás připravili sérii ON-LINE přednášek a povídání o mikrocirkulaci a terapii Bemer. Zjistíte proč je zdravá mikrocirkulace krve tak zásadní, co všechno v našem těle ovlivňuje.Máme do budoucna připravené hosty z řad lékařů a psychologů (to odkrývám něco, abyste se měli na co těšit). Je to příležitost dozvědět se něco nového. Strávit příjemný čas společně s námi z pohodlí vašeho domova.Můžete pozvat vaše známé, kolegy i rodinu. Velmi se na vás těšíme. Jsme rádi, že touto cestou budeme moci být společně. Nyní zde máte dva nejbližší termíny.

Vyberte si, který vám vyhovuje lépe nebo přijďte na všechny. Pokaždé bude přednášet někdo jiný, aby to bylo zajímavé.

1. termín: 1.4.2020 od 18.00 hod. ON-LINE

registrace na přednášku: https://zoom.us/webinar/register/WN_kOVQZtjCQ_C2RF0zoXBxwA2. termín: 7.4.2020 od 18:00 hod. ON-LINE

registrace na přednášku: https://zoom.us/meeting/register/uJ0rcO2hrz4sl6J Mc3ZW8hrLsblAQd087g


3.termín: 16.4.2020 od 18:00 hod. ON_LINE

registrační link připravujeme - NAPIŠTE SI O REGISTRAČNÍ LINK!

4. termín: konec dubna připravujeme webinář s cévním chirurgem

5. termín: začátkem května připravujeme webinář s psycholožkou

Po registraci Vám přijde potvrzovací mail v angličtině s přihlašovacím linkem přímo na naše povídání. V příloze Vám zasílám pokyny, jak na to. Není potřeba aplikaci ZOOM stahovat! Můžete se připojit rovnou z Vašeho PC, notebooku nebo telefonu. Otevření on-line přednáškové místnosti bude od 17:30 hod. V případě potíží s připojením mi můžete do 17:50 hod. zavolat, později to již nebude možné.